PARAZITÉ VÁM BEROU ZDRAVÍ, ENERGII – PRYČ S NIMI A UŽIJTE SI BABÍ LÉTO.

V lidském těle má parazity zhruba 90 % populace. Pochopitelně to není příjemné vědět, že můžete být hostitelem kolonie střevních parazitů, útěchou vám může být, že v tom nejste sami.

Léto je již definitivně za námi. Cítíte se pod psa? Důvodem nemusí být jen pocit, že dovolená již skončila, ale původ vaší únavy tkví jinde!

V lidském těle má parazity zhruba 90 % populace. Pochopitelně to není příjemné vědět, že můžete být hostitelem kolonie střevních parazitů, útěchou vám může být, že v tom nejste sami.

Drobné cizopasníky totiž můžeme snadno získat z nemytého nebo špatně omytého ovoce a zeleniny. Nebo prostě jen ze špatného mytí rukou. Jsou totiž všude – v dopravních prostředcích, na klikách, nákupních vozících, na všech površích, a dokonce i ve vzduchu. Jestliže je vaše krev kyselá, pěstujete si parazity. Hlen je perfektní živná půda pro parazity a bakterie. Do našeho těla se dostanou snáz, než si myslíte. Nemůžete se jim vyhnout.

Dostanou se tedy téměř kamkoliv do vašeho těla. Na začátku vás na to upozorní některé z příznaků, mezi nejčastější patří poruchy fungování jater a žlučovodů a s tím spojené trávicí potíže, nadýmání, bolesti břicha, alergie, chronická únava, nevysvětlitelné hubnutí, bolesti kloubů, poruchy chování, chronické infekce. Parazité se pohybují v celém našem těle. Nejsou jen ve střevech, ale usazují se v játrech, putují krevním a lymfatickým řečištěm, ovlivňují mozek. Proto výskyt parazitů v organismu může způsobovat i poruchy paměti, psychiky a spánku. Parazité často způsobují růst různých novotvarů v těle, jako jsou cysty a myomy. Mají vliv na celkovou funkci imunitního systému, na vznik chronických alergií. Máme se parazitů bát? Jednoznačně ANO, parazité a jejich odpad, který následně vytvářejí v našem těle, poškozuje orgány a narušuje fungování těla. Po několika letech neřešených parazitů v těle mohou přijít závažnější zdravotní komplikace.

Užívání bylin působících protiparazitálně a snaha o očistu je v nás zakódovaná od našich předků. I ti se pravidelně čistili a snažili se získat z přírody, bylin co nejvíce látek ničících parazity, které se do těla dostaly nejčastěji ústy, stravou. Věděli, že v jejich těle často přebývají „nezvaní hosté“, které je potřeba vyloučit ven, jinak jim způsobí nemilá onemocnění.

Jak tedy vyloučit parazity z těla ven?

Pravidelná očista organismu je prvním a možná nejdůležitějším krokem, jak zabránit velkým zdravotním potížím. Chce to tedy určitou vytrvalost a důslednost. Úplně nejlepší, nejrychlejší a nejúčinnější by bylo přestat jíst pevnou stravu a konzumovat jeden měsíc jen šťávy a spolu s klystýrem vyčistit střeva. Je pravda, že je to docela drsná metoda a většina z nás si neumí představit nejíst celý měsíc. Naštěstí to není jediná metoda, jak se těchto prevítů zbavit.  Jediný volně prodejný přírodní přípravek Wurm-Ex představuje cestu, jak se parazitů v těle zbavit. Zapojte do užívání celou rodinu a podpořte činnost organismu každého člena domácnosti očistnou desetidenní kúrou. Složení je doplněno dalšími zdraví prospěšnými látkami – kurkumou dlouhou, kyselinou pantothenovou a riboflavinem.

Testování

Na základě vašeho podnětu jsme na 100 dobrovolnících otestovali doplněk stravy: Wurm-Ex
Wurm-Ex lze získat ve všech lékárnách nebo přímo od výrobce na www.wurm-ex.cz

Wurm-Ex lze získat ve všech lékárnách nebo přímo od výrobce.
Aktuálně při zadání slova AKCE se vám odečte 100 Kč z každé objednávky.

využít akci