Blog

Co v sobě má zvíře

To, co v sobě mívá zvíře, se může týkat i Vás. Více, než si myslíte. Braňte se před parazity! Tématika odčervování je známá jistě všem, kteří mají doma zvířecího mazlíčka či mazlíčky. Každý zodpovědný chovatel ví, že by svého psa nebo kočku měl odčervovat každý rok.

Více


PARAZITÉ VÁM BEROU ZDRAVÍ, ENERGII – PRYČ S NIMI A UŽIJTE SI BABÍ LÉTO.

V lidském těle má parazity zhruba 90 % populace. Pochopitelně to není příjemné vědět, že můžete být hostitelem kolonie střevních parazitů, útěchou vám může být, že v tom nejste sami.

Více


Ranní únava, špatný spánek a nulová nálada? Aneb roztoči kolem nás

Pokud po 5 letech vypereme polštář nad 60 stupňů, dojde k masové vraždě asi 50.000 roztočů. Na prvním místě jakékoliv diety či očisty organismu musí být redukce všech parazitů, kteří nám brání v jakékoliv zásadní změně životního rytmu. Když prospívají, hostitel sice přibývá na váze, ale celkově chřadne. Nevůle, únava, nechuť k pohybu, pokašlávání. Přitom půst nebo očista výrazně pomáhá.

Více


Infekce nebo paraziti v těle?

V lidském těle má parazity zhruba 90 % populace. Pochopitelně to není příjemné vědět, že můžete být hostitelem kolonie střevních parazitů, ale nejste v tom sami. Paraziti jsou příčinou mnoha nemocí nebo k nim významně přispívají! Jak nám parazité škodí konkrétně? Zamořováním těla parazity a jejich výkaly způsobuje snížení funkce imunitního systému.

Více


Co stojí za únavou po dovolené? Příčina může překvapit

Proč jsem po dovolené tak unavená? Tuto otázku si klade mnoho z nás. Málokdo si na dovolené dává úzkostlivě pozor na to, co všechno sní, o co se otře nebo kde si na pláži lehne. Už vůbec neřešíme, kdo před námi spal v hotelovém pokoji, kdo byl před námi na WC či zrovna ta naše pláž není ranní toaletou milovaných mazlíčků. 4 z 5 dovolenkářů tak řeší problémy s únavou po zbytek léta. Bohužel.

Více