Blog

PARAZITÉ VÁM BEROU ZDRAVÍ, ENERGII – PRYČ S NIMI A UŽIJTE SI BABÍ LÉTO.

V lidském těle má parazity zhruba 90 % populace. Pochopitelně to není příjemné vědět, že můžete být hostitelem kolonie střevních parazitů, útěchou vám může být, že v tom nejste sami.

Více


Ranní únava, špatný spánek a nulová nálada? Aneb roztoči kolem nás

Pokud po 5 letech vypereme polštář nad 60 stupňů, dojde k masové vraždě asi 50.000 roztočů. Na prvním místě jakékoliv diety či očisty organismu musí být redukce všech parazitů, kteří nám brání v jakékoliv zásadní změně životního rytmu. Když prospívají, hostitel sice přibývá na váze, ale celkově chřadne. Nevůle, únava, nechuť k pohybu, pokašlávání. Přitom půst nebo očista výrazně pomáhá.

Více


Infekce nebo paraziti v těle?

V lidském těle má parazity zhruba 90 % populace. Pochopitelně to není příjemné vědět, že můžete být hostitelem kolonie střevních parazitů, ale nejste v tom sami. Paraziti jsou příčinou mnoha nemocí nebo k nim významně přispívají! Jak nám parazité škodí konkrétně? Zamořováním těla parazity a jejich výkaly způsobuje snížení funkce imunitního systému.

Více


Co stojí za únavou po dovolené? Příčina může překvapit

Proč jsem po dovolené tak unavená? Tuto otázku si klade mnoho z nás. Málokdo si na dovolené dává úzkostlivě pozor na to, co všechno sní, o co se otře nebo kde si na pláži lehne. Už vůbec neřešíme, kdo před námi spal v hotelovém pokoji, kdo byl před námi na WC či zrovna ta naše pláž není ranní toaletou milovaných mazlíčků. 4 z 5 dovolenkářů tak řeší problémy s únavou po zbytek léta. Bohužel.

Více