Blog

NEJČASTĚJŠÍ PARAZITÉ V NAŠEM TĚLE, POMOC NAJDETE V PŘÍRODĚ

Položte si následující otázky a v případě, že na ně odpovíte dvakrát či vícekrát kladně, je pravděpodobné, že máte v sobě parazity

Pokašlávání, únava, neradost ze života a náhlé alergie. Co s tím?

Venku střídá počasí a všude se mluví o virózách a nachlazeních. V takovém období je naprosto běžné ulehnout s únavou a zvýšenou teplotou do postele a připsat příznaky běžné nadcházející nemoci. Mnoho lidí se tak léčí, ani neví na co. Vyhraná bitva však jen prodlužuje dlouhodobou válku. Bohužel se tak plíživě připravujeme o své zdraví.

Pokašlávání, alergie, stálá únava… Co s tím?

Vnímáme to všude kolem nás. Už zase nastala fáze podzimu, kdy se venku střídá počasí a všude se mluví o virózách a nachlazeních. V takovém období je naprosto běžné ulehnout s únavou a zvýšenou teplotou do postele a připsat příznaky běžné nadcházející nemoci.

Nulová imunita, nevůle a vyčerpání? Příčina může být i jiná

Vnímáme to všude kolem nás. Už zase nastala fáze podzimu, kdy je venku chladno a všude se mluví o virózách a nachlazeních.

Co v sobě má zvíře

To, co v sobě mívá zvíře, se může týkat i Vás. Více, než si myslíte. Braňte se před parazity! Tématika odčervování je známá jistě všem, kteří mají doma zvířecího mazlíčka či mazlíčky. Každý zodpovědný chovatel ví, že by svého psa nebo kočku měl odčervovat každý rok.

PARAZITÉ VÁM BEROU ZDRAVÍ, ENERGII – PRYČ S NIMI A UŽIJTE SI BABÍ LÉTO.

V lidském těle má parazity zhruba 90 % populace. Pochopitelně to není příjemné vědět, že můžete být hostitelem kolonie střevních parazitů, útěchou vám může být, že v tom nejste sami.

Ranní únava, špatný spánek a nulová nálada? Aneb roztoči kolem nás

Pokud po 5 letech vypereme polštář nad 60 stupňů, dojde k masové vraždě asi 50.000 roztočů. Na prvním místě jakékoliv diety či očisty organismu musí být redukce všech parazitů, kteří nám brání v jakékoliv zásadní změně životního rytmu. Když prospívají, hostitel sice přibývá na váze, ale celkově chřadne. Nevůle, únava, nechuť k pohybu, pokašlávání. Přitom půst nebo očista výrazně pomáhá.

Infekce nebo paraziti v těle?

V lidském těle má parazity zhruba 90 % populace. Pochopitelně to není příjemné vědět, že můžete být hostitelem kolonie střevních parazitů, ale nejste v tom sami. Paraziti jsou příčinou mnoha nemocí nebo k nim významně přispívají! Jak nám parazité škodí konkrétně? Zamořováním těla parazity a jejich výkaly způsobuje snížení funkce imunitního systému.

Co stojí za únavou po dovolené? Příčina může překvapit

Proč jsem po dovolené tak unavená? Tuto otázku si klade mnoho z nás. Málokdo si na dovolené dává úzkostlivě pozor na to, co všechno sní, o co se otře nebo kde si na pláži lehne. Už vůbec neřešíme, kdo před námi spal v hotelovém pokoji, kdo byl před námi na WC či zrovna ta naše pláž není ranní toaletou milovaných mazlíčků. 4 z 5 dovolenkářů tak řeší problémy s únavou po zbytek léta. Bohužel.