Detoxikace

  • Detoxikací bez odčervení dosáhnete jen polovičního efektu!
  • Odčervení přispívá k lepšímu fungování metabolismu.
  • Červi se podílí na Vaší únavě z jedné poloviny.
  • Zdravé hubnutí začíná odčervením.
  • Počet parazitů v těle roste s věkem.

Důkladná očista těla zahrnuje také odčervení

Každý z nás považuje za detoxikaci něco jiného. Někomu postačí vypít více čisté vody, jiný vynechá kávu. Pro skutečnou očistu těla však potřebujete mnohem více. Přemnožené organismy Vám mohou bránit v kvalitním spánku. Můžete se v určitá období probouzet velmi unavení. Metabolismus následně nepracuje správně a vytváří vyšší nároky na množství stravy. Tím dochází k ukládání zásob do tukových buněk. Proto také úspěšné hubnutí začíná správným nastavením metabolismu. Bez odčervení to však nejde.

Prevence základ zdraví s aktivně obranným parazitikem

Naše babičky pily pravidelně 2x ročně bylinné tinktury, které jim poskytovaly účinnou ochranu a současně tělo dotoxikovaly. Dnes již není potřeba složitě louhovat byliny, postačí do detoxikační kúry zapojit aktivně obranné parazitikum, s nímž docílíte nejlepšího efektu.

Detoxikace – start k novému tělu i k prodloužení života

Přestože detoxikace je především otázkou jara, kdy se snažíte dostat do formy a shodit pár kilogramů, měli byste ji tělu dopřát několikrát do roka. Podobně jako pravidelné odčervování našich mazlíčků, které odborníci doporučují opakovat 4x ročně. Výrazně tím pomůžete vnitřním orgánům, přispějete k lepšímu fungování metabolismu a navíc si prodloužíte život až o 15 let.

Počet parazitů v těle se s věkem zvyšuje

Vědecké studie se shodují na tom, že počet parazitů v těle se zvyšuje přímo úměrně s věkem. Pokud se tedy stavu vnitřních orgánů a střev nevěnujete pravidelně, ztrácíte tím důležitý čas. Prevence v případně civilizačních nemocí, jejichž počet neustále stoupá, hraje důležitou roli.