Testování

Na základě vašeho podnětu jsme na 100 dobrovolnících otestovali doplněk stravy: Wurm-Ex

Wurm-Ex lze získat ve všech lékárnách nebo přímo od výrobce na www.wurm-ex.cz

Účinnost

Náš tým odzkoušel tento výrobek na 100 dobrovolnících ve 22-74 let, kteří v minulosti či v současnosti trpí přemnoženými nežádoucími organismy (podloženo lékařským vyšetřením). Každý testovaný absolvoval vstupní vyšetření a vyplnil podrobný dotazník. Všichni dobrovolníci vyplňovali během testování podrobné výkazy a tabulky. Rozbor zjištěných účinných  látek níže. Podrobnou klinickou studii zpracováváme.

Rizika

U námi testovaných dobrovolníků byl průměrný váhový úbytek 3,4kg za 10 dnů. Maximální 5,6kg, minimální 0,8kg.

Závěr

 • Aktivně-Obranné antiparazitikum
 • Vysoký podíl účinných látek v kapsli (laboratorně prokázáno)
 • U 83 % dobrovolníků užívající Wurm-Ex pod dohledem, vyšly následné podrobné testy prokazatelně lépe než před užíváním. Změny se nejvíce týkaly nárůstu životní energie, lepšího spánku, snížení bolesti kloubů a snížení celkové ochablosti. U některých osob došlo prokazatelně k omezení alergických reakcí. Podrobné závěry budou zveřejněny.
 • Vynikající poměr ceny produktu a podílu účinných látek (dvojbalení).

Základní charakteristika

Doplněk stravy, který přispívá k přirozené obraně těla před parazity a k normální funkci střevního traktu. Svým širokospektrálním působením silně ovlivňuje a přerušuje biologický cyklus nežádoucích organismů.

Rozborem zjištěno

Účinné složky

 • Ořešák královský
 • Kurkumin
 • Piperin
 • Selen
 • Jód

Extrakt ořešák královský

/vysoký podíl v kapsli/

Jeho výtažky se doporučují pro jejich antibakteriální účinky používat k čistění zažívacího traktu. Působí nejen v žaludku, ale i ve střevech, která pročisťuje a chrání před nežádoucími mikroorganismy.

Extrakt Kurkumin

/nadstandardní podíl v kapsli/

Dřívější studie prokázaly, že kurkumin dokáže porazit rakovinné buňky uměle vytvořené v laboratoři. Kladné výsledky byly zaznamenány také u léčby cévní mozkové příhody či demence. Snižuje hladinu cholesterolu, působí protinádorově a protizánětlivě. Snižuje riziko vzniku srdečního selhání. Podporuje trávení. Kurkuma je jedním z nejsilnějších přírodních prostředků pro udržení zdravých jater. Bylo prokázáno, že aktivně chrání játra před poškozením toxiny a také napomáhá regeneraci poškozených jaterních buněk. Dále napomáhá produkci žluči, zmenšuje přeplněné jaterní kanálky a zlepšuje funkci žlučníku, orgánu, který také napomáhá čištění těla. Kurkumin má silné antioxidační účinky, protinádorové a protizánětlivé účinky, snižuje hladinu cholesterolu a jeví se, že by mohl být navíc důležitým činitelem při léčení rakoviny tlustého střeva a prostaty.

Piperin

Hlavní účinná složka pepře. Piperin má schopnost zvyšovat biologické využití a vstřebávání mnoha látek, např. kukumin, vitamín B6 a organicky vázaný selen. Piperin povzbuzuje činnost trávicích enzymů slinivky, posiluje trávicí kapacitu a významně zkracuje dobu průchodu potravy trávicím traktem.
Působení piperinu snižuje výskyt žaludečních ulcerací (vředů), modifikuje kontrakce (stahování svaloviny) trávicího traktu. Piperin je vysoce účinný v boji proti rakovině střev.

 

Selen

Selen je antioxidant, což znamená, že chrání tělo před nebezpečnými volnými radikály. Zvyšuje účinnost imunitního systému a odolnost organismu vůči virovým a bakteriálním infekcím. Je nezbytný pro tvorbu aktivní formy hormonu štítné žlázy. Selen má význam obecně i pro srdce a mozek, jelikož redukuje tvorbu krevních sraženin. Má vliv i na pleť a její vzhled.

Jód

Jód je v naší stravě nedostatečným prvkem, přestože je pro náš organismus velmi důležitý. Přispívá ke správné funkci nervového systému a normální tvorbě hormonů štítné žlázy, které ovlivňují řadu klíčových pochodů v našem těle. Zvýšenou potřebu tohoto prvku mají – dospívající mládež, těhotné a kojící ženy. U rostoucího plodu ovlivňuje celkový růst a vývoj jednotlivých orgánů (mozek, pohlavní a mentální vývoj).

Rizika

U námi testovaných lidí byl průměrný váhový úbytek 3,4kg za 10 dnů! Není vhodný pro lidi s podváhou.

Dostupnost

Ve všech lékárnách.  V lékárnách BENU skladem.

Internetové lékárny: www.prozdravi.cz, www.lekarna.cz, www.pilulka.cz

Na www.wurm-ex.cz krátkodobě zvýhodněná dárková balení.